mlaskání povoleno

AKCE - ČERVEN

řada REAL 10kg + 4kg zdarma
                   
řada ALL 10 nebo 6kg + 3kg zdarma
                           
řada TASTY 15kg + 2kg zdarma
                      10kg + 2kg zdarma

20% sleva na Sušené kozí mléko 300g
40% sleva na všechny produkty CAPRAVERUM

Dánská gurmánská strava pečlivě vyvinuta pro psy a kočky všech plemen, stáří a úrovně aktivity

Čistě přírodní sušené a vařené masové pochoutky pro psy a kočky obohacené o vitamíny

Gurmánská krmiva garantovaná nejvyšší normou ISO 22000

Jsme mladá dynamická firma GUDEN, která přináší na trh gurmánská krmiva z Dánska pro pejsky a kočičky od firmy Aller Petfood. Krmiva Real Pet Food jsou vyrobena výhradně jen z prémiových surovin té nejvyšší kvality a napomáhají správnému fungování zažívání vašich mazlíčků. Viditelným benefitem je krásná, lesklá srst, z dlouhodobého hlediska pak nenahraditelné zdraví zvířete. Díky mimořádné jakosti bodují Krmiva Real Pet Food v nezávislých evropských testech a jsou proto doporučována veterináři i profesionálními chovateli.

Při výchově psů a koček však není důležitá jenom kvalitní výživa, ale i kvalitní výchova. Odměňování Vašich mazlíčků je pro jejich výchovu a štěstí velice důležité. Proto Vám rovněž nabízíme pamlsky od české firmy Great dainties, které jsou nejenom chutné, ale i výživné a zdravé. Rovněž jsou vyráběny v nejvyšší kvalitě použitých surovin.

Co je certifikace krmiv ISO 22000?

ISO 22000 byla původně vytvořena pro potravinářské podniky, takže některé části certifikace nebyly relevantní pro obchod s krmivy pro zvířata v zájmovém chovu, který je umístěn někde mezi obchodem s potravinami pro člověka a obchodem s krmivy. Nový FSSC to bere v úvahu a je přizpůsobením normy ISO 22000, mimo jiné obchodu s krmivy pro zvířata v zájmovém chovu. Do certifikace FSSC 22000 byly přidány další prvky, mimo jiné "překvapující" návštěva auditorů. Některé z oblastí zájmu FSSC 22000, které lze zvýraznit jako zvláště zajímavé pro všechny zúčastněné strany - od distributora a maloobchodníka až po majitele domácího mazlíčka - je zaměření na prevenci proti podvodům při výrobě krmiv. 

Naše filozofie krmiv

Více než 90 let zkušeností s výživou zvířat

Zajištění kvality

Když si koupíte jídlo pro vašeho mazlíčka, chcete získat co nejlepší hodnotu za peníze jak z hlediska výživy, tak chuti. Tomu rozumíme a oceňujeme to. Zde si můžete přečíst více o tom, jak se ujistit, že do našich produktů přidáváme jenom suroviny nejvyšší kvality. Také jsme přidali několik informací o tom, jak velmi striktně dodržujeme deklarované postupy výroby.

Pilíř našeho prohlášení o potravinách: přesné a vědecké informace

Sledujeme doporučení profesních sdružení, jak bychom měli uvádět naše krmivo pro domácí zvířata. Navíc chceme přispívat pravdivými a vědeckými informacemi pro zákazníky a majitelé domácích zvířat o potravinách pro zvířata. Naše potraviny a výběr jednotlivých surovin se řídí několika principy:

  1. Existují rozdíly v tom, co je výživově nejlepší pro psy, kočky a lidi. To, co my lidé často považujeme za méně chutné, je často nejvýživnějším a nejchutnějším pro vašeho mazlíčka.
  2. Výroba našich produktů probíhá v souladu s našim systémem ISO To zajišťuje, že naše krmivo pro zvířata je vyráběno podle stejných standardů kvality používaných při výrobě potravin pro lidi.
  3. Poskytujeme produkty konzistentní vysoké kvality, které splňují očekávání zákazníků.
  4. Zajišťujeme plnou sledovatelnost surovin i hotových výrobků přesně stejným způsobem, jakým to dělají firmy vyrábějící potraviny.

Potraviny preferované vaším psem

Co přesně znamená “maso”, když to píšeme v prohlášeních o našem krmivu pro zvířata?

Vedle čistého svalového masa, které my lidé upřednostňujeme, naše krmivo pro domácí zvířata také obsahuje játra, srdce atd. A je zde dobrý důvod. Vnitřnosti a orgány prostě obsahují více živin než svalové maso. To je důvod, proč v přírodě dravci, jako jsou kočky a psi, jedí obsah břišní dutiny, včetně jater, střev a dalších orgánů jako první, a následně zbytek těla. Dělají to proto, aby nejprve jedli to nejlepší.