Lelekovický Voříšek 2019

Je nám ctí, že můžeme být hlavním sponzorem této krásné akce, která se uskuteční 13.4.2019 v Lelekovicích. Samozřejmě všechny pejsky přijedeme i osobně podpořit a na místě si můžeme naše produkty i zakoupit v našem prodejním stánku.

Váš Guden

 

Děkujeme všem vystavovatelům i návštevníkům akce, kteří navštívili náš stánek v Berouně. Doufáme, že vzorky krmiva a pamlsky kočičkám chutnají  a těšíme se na nové objednávky :-)
Váš Guden 

Mezinárodní výstava koček v Berouně 9. - 10.2.2019

Těšíme se na Vaší návštěvu na Mezinárodní výstavě koček v Berouně, kde najdete náš prodejní stánek Guden. 

Váš Guden

Děkujeme všem návštěvníkům našeho stánku na Hanácké výstavě v Brně a nejem těm dvounohým, ale i čtyřnohým :-)

Váš Guden

Hanácká národní výstava psů - Brno

Ve dnech 12.1. - 13.1. 2019 srdečne zveme všechny milovníky domácích mazlíčků na Hanáckou národní výstavu psů konanou na výstavišti v Brně. Pokud chcete svému pejskovi dopřát kvalitní krmivo, které vyrábí Dánská společnost Aller Petfood, druhý nejkvalitnější výrobce sveta, tak neváhejte navštívit náš tradičný zelený prodejní stánek "Guden". Budeme se na Vás těšit.
Váš Guden 

Umísťovací výstava opuštěných koček v Praze

Dne 8.12.2018 se naše firma zůčastnila Mikulášské (nejen) pro kočku, kterou pořádal spolek Pozor kočka! z.s. a Šimonova pomocná tlapka. Jednalo se o vánoční umísťovací výstavu opuštěných koček, která se konala v Praze v Sokolovně Řepy. Pokud zrovna někdo nehledal kočičího společníka, nevadilo. Mohli jste si s dětmi kočičky prohlédnout, ochutnat veganskou kuchyni, zvolit nejhezčí kočku výstavy, vybrat maličkost v charitativním krámku a podpořit tak útulky v jejich práci.
Pro děti byl připraven dětský koutek, zazpívali si koledy a přijel i Mikuláš.
Na Výstavě měla naše firma prezentační a prodejní stánek. Část výtěžku z prodeje byl věnován sdružení Pozor kočka!. Děkujeme všem, kteří také přispěli svým nákupem. 

Váš Guden

Všem, kteří navštívili náš prodejní stánek na Výstavě koček  v Olomouci děkujeme a těšíme se na další spolupráci. 

Váš Guden

Výstava koček - Flora Olomouc 24.-25.11.2018

Všechny Vás srdečně zveme k našemu prezentačnímu a prodejnímu stánku na Výstavě koček v Olomouci. Váš Guden

Agility Kollie & SHELTIE CUP BRNO 17.11.2018

Tuhle sobotu jsme sponzorovali závody agility v Brně. Všichni výherci od nás dostali dárek v podobě krmení, takže pejskům přejeme dobrou chuť a věříme, že i jejich majitelé budou s námi spokojeni. Zároveň si všichni návštevníci měli možnost zakoupit veškerý nás sortiment v našem stánku, který jsme v hale měli.

Váš Guden

Poděkování organizátorům Mezinárodní výstavy - OS Kočky Brno

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili Mezinárodní výstavy koček v Brně. Hlavně chceme poděkovat vedení OS Kočky Brno za spolupráci a už teď se těšíme na příští rok. Měli jsme možnost vidět mnoho krásných koček a setkat se v našem prodejním stánku s jejich majiteli a ostatními návštevníky. Všem vítězům gratulujeme a jejich kočičkám přejeme dobrou chuť s REAL Cat Food.

Váš Guden

IX. a X Mezinárodní výstava koček 10. - 11.11.2018

Guden hlavním nedělním sponzorem Mezinárodní výstavy koček v Brně (KC Semilasso). Můžete se těšit na balení krmiva v BIS i BOB. Po oba dny bude na výstavě také prodejní stánek s krmivem a pamlsky. A nebojte, vzorky pro vystavovatele také budou :)

Váš Guden

Výcvikový pobyt soukromé školy K9

Dne 16.9.2018 jsme měli možnost být součástí výcvikového pobytu Psí školy K9 v Rekreačním středisku Zubří na Vysočině. Děkujeme organizátorce paní Gabriele Pavlíčkové, že jsme mohli potěšit všechny účastníky pobytu malým dárečkem a spolupodílet se na odměnách pro vítěze naším krmivem a pamlsky.

Váš Guden

Touto cestou bychom se chtěli poděkovat organizátorům závodu Ježkovy voči III., který se konal dne 15.9.2018 u Jihlavy, za příležitost představit naše produkty všem soutěžícím a ostatním účastníkům možností navštívit náš prodejný stánek. Doufáme, že čtyřnohým mazlíčkům naše granule a pamlsky chutnaly.

Váš Guden

Guden hlavním sponzorem závodu

Guden.cz se stal sponzorem závodu Ježkovy voči III., které pořádá dne 15.9.2018 Agility Jihlava. Všechny zájemce srdečně zveme na závody a přímo na místě v našem prodejním stánku si můžete zakoupit veškeré naše granule a pamlsky pro vaše mazlíčky.

Váš Guden