mlaskání povoleno

Také krmíme naše 3 pejsky krmivem od firmy Guden. Můžeme všem vřele doporučit. Oceňujeme: 1. pejskům chutná a prospívá, 2. příjemnou cenu a 3. garanci kvality. Máme vyzkoušeno již rok na malém papilonovi, střední borderce i velkém australákovi. (17.1.2019)

 

Krmiva na eshopu Guden jsou kvalitní a našim psům moc chutnají. Jsou po nich vitálnější a spokojenější. Rozhodně doporučuji :) (6.1.2019)

 

S krmivem od REAL PET FOOD (guden.cz) jsem jako majitel domácích mazlíčků velmi spokojena. Krmíme zatím REAL CAT Kitten (kotě) - 4kg a nemohu si toto suché krmivo vynachválit. Naše kočičí dvojčata rostou a už nyní lze vidět, že díky kvalitnímu krmení z nich vyrostou zdravé a silné kočky. Určitě později přejdeme i na vyšší řadu pro dospělé kočky.
Největším pozitivem je velmi snadná stravitelnost granulí a jejich drobné rozměry. Rozhodně je nikdo nemusí do jídla nutit.
Ani pejskovi jsem tuto kvalitu nemohla odepřít a po zjištění mírné potravinové alergie jsme přešli na tuto značku a ačkoliv je přesný typ nežravce, překvapivě mu tyto granule zachutnali (REAL DOG Performance (výkon) Aller Petfood) a dodávají mu potřebnou energii a viditelně se mu daří lépe. Losos, který je obsažen v krmivu je pro něj a i obecně pro psy chuťově atraktivní a díky obsahu Omega 3 mastných kyselin příznivě působí na kvalitu srsti, která se viditelně zlepšila jak jemu, tak i kočkám.

Výrazným plusem je potom možnost vakuového uzavření balení po jeho otevření, následná manipulace s ním není nijak problematická a není nutné jej umisťovat mimo dosah zvířete. I cena za tak kvalitní krmivo je velice příjemná.
Toto krmivo mohu jen doporučit a myslím, že majitelé pejsku nebo kočiček se tak nemusí bát, že by jejich domácímu mazlíčkovi něco scházelo.(3.1.2019) ????) )(

 

Mé rozmslané peršance velmi chutná, má omezenou hybnost čelisti a s granulkama Guden si hravě poradí. Nikdy se na granule takto netěšila. konečně jsem našla to pravé pro mou chlupatou krásku ???? (2.1.2019)

 

Granule super, zkusíme i pamlsky ???? (2.1.2019)