Produktová řada pro psy 

_DSC0635 (2).JPG

Pešci

Pešek je určen především jako pomůcka pro výcvik psa. Vhodný je zejména při nácviku aportování, poslušnost nebo přetahování. Rovněž je ideální pro výcvik obrany. Pes se do něj může silně zakousnout a je určen i k drsnějšímu zacházení. V nabídce je v mnoha variantách velikosti, tloušťky
a pevnosti v závislosti od způsobu zaplétání.

hračka_fleece.JPG

Osmička

Krátké ergonomické přetahovadlo je určeno především pro střední plemena psů. Díky pevnému zaplétání, hračka vydrží dlouhé chvíle hraní a výcviku. Její tvar umožňuje pevné uchopení při výcviku obrany.

hračky_obruče.JPG

Obruče

Obruč je ideální hračka pro hraní v pelíšku. Je vhodná i pro starší psy a štěňátka. Vyrábí se v různých velikostech v závislosti od plemene a stáří psa. Svým tvarem je uzpůsobená ke žvýkání. Díky použitému materiálu je šetrná k dásním a napomáhá k čištění zubů.

_DSC0633 (2).JPG

Smyčky "light"

Jemné přetahovadlo vyrobeno tzv. copánkovým vzorem je určeno pro menší
a střední plemena psů
s mírnějším stiskem (chrt, špic, …). Volnější zaplétání zajišťuje vyšší pružnost hračky, které povzbuzuje psa při hře
a výcviku. Upevňuje jeho pocit vlastní síly a potlačuje agresivitu vyvolanou strachem.

54_edited.jpg

Kladivo

Masívní hračka určená pro aktivní psy se silnou čelistí. Díky zesílené rukojeti je předurčena pro výcvik. Barevné ukončení slouží zejména k upoutání pozornosti psa při výcviku. Její velikost a pevnost umožňuje společnou hru vícero psů.

_DSC0629 (2).JPG

Smyčky "strong"

Krátké zesílené přetahovadlo vyrobeno pro střední plemena s pevným stiskem (teriér, bulldog, boxer, …). Několikanásobné zaplétání zajišťuje zvýšenou pevnost. Hračka vydrží silné sevření a je odolná i vůči trhání.